PoPrawne Lalki

Jak powstała PoPrawna Lalka?

PoPrawną Lalkę stworzyłam na potrzeby moich PoPrawnych Lekcji czyli lekcji prawa dla Dzieci. Chciałam w jak najbardziej przystępny sposób pokazać Dzieciom kim jest prawnik i jak wygląda jego praca na co dzień. Wiem, że Dzieci uwielbiają zabawki, uczą się przez zabawę. Wymyśliłam, że najlepszym narzędziem będą scenki odgrywane z udziałem lalek ubranych w togi. Postanowiłam je sobie uszyć. No tak, ale ja nie umiem szyć… O pomoc poprosiłam zatem zaprzyjaźnioną szwalnię z mojego rodzinnego miasta – Szwalnię Kreatywną MAZO, która bez problemu zrealizowała mój pomysł :) I tak oto powstały pierwsze cztery prawnicze lalki – radca prawny (która wyglądała jak ja), adwokat, sędzia i prokurator. Ich zadaniem było uczenie Dzieci na lekcjach prawa.

Dzieci lalki przyjęły z dużym entuzjazmem i szybko okazało się, że są one hitem na moich lekcjach.

Gdy opowiadałam moim znajomym prawnikom o lekcjach prawa i pokazywałam im lalki, okazało się, że dorośli reagują na nie z jeszcze większym entuzjazmem niż Dzieci ;)

Wszyscy chcieli mieć swoja lalkę. Jedni jako zabawkę dla swojego Dziecka, inni na prezent dla aplikanta, który właśnie zdał egzamin zawodowy, jeszcze inni chcieli mieć po prostu siebie w formie lalki ;)

Zaczęłam szyć lalki wyglądające jak moi znajomi prawnicy, z dedykacjami na todze. Sama lalki dawałam na prezent Dzieciom przyjaciół, albo zaprzyjaźnionym prawnikom.

Ponieważ lalki spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, a ja zaczęłam dostawać zapytania o nie od zupełnie obcych ludzi, postanowiłam je zaoferować tutaj.

Jak wygląda PoPrawna Lalka?

PoPrawna Lalka to lalka szmaciana – wykonana z materiału, wypchana kulką silikonową pierwszego gatunku, antyalergiczną. Lalka ma ok. 50 cm wysokości. Lalka ubrana jest w czarną sukienkę z żabotem przypominającą togę prawniczą. Twarz lalki (oczy, nos, usta) jest haftowana. Włosy zrobione z włóczki. Lalka kobieta ma włosy długie, lalka mężczyzna ma włosy krótkie. Włosy długie  można samodzielnie upinać, obcinać. Lalka kobieta ma rzęsy, a lalka mężczyzna ich nie ma. Lalka mężczyzna dodatkowa ma spodnie. Lalka jest w całości robiona ręcznie przez moją zaprzyjaźnioną krawcową. W związku z tym wygląd Twojej lalki może nieco różnić się od tej przedstawionej na zdjęciach.

Jak zamówić PoPrawną Lalkę?

Jeśli chcesz mieć swoją PoPrawną Lalkę, to daj mi proszę znać wypełniając poniższy formularz.

Uszyję ją specjalnie dla Ciebie. Możesz wybrać jej płeć, kolor żabotu, a także kolor włosów oraz jeśli chcesz, możesz dodać swój własny napis (maksymalnie 15 znaków), który zostanie wyhaftowany na todze (personalizacja).

Cena lalki bez personalizacji (bez wyhaftowanego tekstu na todze) wynosi 149 zł brutto.

Cena lalki z personalizacją (z wyhaftowanym tekstem na todze) wynosi 159 zł brutto.

Koszt wysyłki kurierskiej wynosi 18,50 zł (na terenie Polski, do 4 sztuk w jednej paczce).

Koszt wysyłki paczkomatem wynosi 16,20 zł (na terenie Polski, do 4 sztuk w jednej paczce).

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT dla podmiotu gospodarczego, w formularzu poniżej podaj proszę NIP.

Czas realizacji w przypadku zamówień z personalizacją wynosi do 14 dni. W przypadku zamówień bez personalizacji do 7 dni.

Po tym jak wyślesz wiadomość za pomocą formularza, skontaktuję się z Tobą mailowo by potwierdzić Twój wybór oraz przekazać dane do przelewu bankowego.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
© 2020 poprawnerodzicielstwo.pl. All Rights Reserved.